Ім`я *:
Email *:
Місто:
Код *:

Сторінки: « 1 2 3 4
Показано 46-53 з 53 повідомлень
0  
8. Світлана   (2023-11-05 1:45 PM)
Доброго дня! Мою маму вкусив кліщ 6 місяців тому. Лікувалися місяць. Чекали 3 перед тим як здати аналізи повторно, але вони стали ще гірші. Допоможіть, будьласка!
0966678226
Відповідь: Доброго вечора, сайт не працював, зокрема ця сторінка, зараз все ок, можемо допомогти, якщо актуально пишіть на вайбер +380991247429
| Місто: Київ 

0  
7. Марианна Мосотова   (2023-10-25 1:24 PM)
Нужна консультация/лечение для меня, подозрение на болезни переносимые клещами
В квартире оказались клещи гамазовые, голубиные. У меня реакции на коже, от крапивницы блуждающей до сыпи, ломота.
У ребенка положительный тест ИФА IgM на борелии, у меня тест отрицательный
Відповідь: Так таке може бути, напиніть якщо це Вам актуально, на жаль з технічних причин не могли зразу відповісти, не працював сайт, пишіть на вайбер +380991247429
| Місто: Дніпро 

0  
6. Світлана   (2023-10-05 10:38 AM)
Доброго дня, Віталій Ігоревич.
Звертаюсь до Вас з приводу дитина. Вік 3 роки, борреліоз.
Зараз знаходимось у Німеччині.
Чи є змога проконсультуватися онлайн з Вотс Аб або іншого мессенжеру?
На який номер можна написати та домовитись детальніше?
Дякую.
Відповідь: Доброго вечора Світлана,на жаль не могли з Вами зв'язатсь з технічних причин, не працював сайт. Так дитину зможе проконсультувати наш педіатр-інфекціоніст, доцент кафкдри дитячих інфекційних хвороб, якщо Вам це актуально дзвоніть мені на номер +380991247429, або пишіть на вайбер.
 

0  
5. Марія   (2022-11-07 2:51 PM)
Добрий день! Маю підтвердження хвороби Лайма, цікавить лікування у вас та вартість ваших послуг?
Відповідь: Доброго дня всі питання задавайте др. Вітілію Янченко за тел. 0972871489
| Місто: Славута 

0  
4. Володимир   (2022-07-12 10:39 AM)
Здрастуйте, Віталію Ігоровичу!
В одній лабораторії у мене були виявлені антитіла IgG до Bartonella henselae, які з урахуванням відсутності антитіл IgM та наявності ряду симптомів можуть бути ознакою хронічної інфекції. Використовувався метод аналізу IFA. Аналіз, зроблений через 17 днів в іншій лабораторії, не виявив ні антитіл IgM, ні IgG Bartonella henselae. Метод аналізу не був зазначений на бланку результату. Друга лабораторія виявила також підвищений рівень антитіл IgM та IgG, а також 4 позитивні смуги на блоті IgG до Borrelia burgdorferi, що з урахуванням давнього укусу кліща може бути ознакою наявності хронічної хвороби Лайма.
Я пройшов курс ципрофлоксацину 500х2 протягом шести тижнів. Після цього частина симптомів пройшла чи зменшилася.
Нещодавно ознайомився із статтею, присвяченою коінфекціям при хворобі Лайма:
https://u.to/MvE2HA
У таблиці 5 вищевказаної статті рекомендується триваліший курс антибіотикотерапії у разі хронічної інфекції Bartonella – 2-3 місяці.
Таким чином, не виключена можливість, що пройдений мною шеститижневий курс виявиться недостатнім для повного позбавлення цієї інфекції.
Підкажіть, будь ласка, через який час має сенс здавати повторні аналізи у разі симптомів?
Відповідь: Відповідь Привіт Володимире! Так стаття справді цікава. І потребує детального з нею ознайомлення. Рекомендації 2-3 місяці все-таки вимагають з моєї точки зору уточнення, у якому разі 2 міс., а в якому 3 міс. Я думаю, це питання потрібно задати автору статті або автору таблиці. А все-таки 1,5 міс у вашому випадку можуть виявитися ефективними. Так як наявність антитіл суттєвий доробок, але є розбіжності в результатах різних лабораторій. От і ламають голову лікарі та паценти, що в таких випадках їм робити. Моя порада така, у цих випадках придумали LTT – тест трансформації лімфоцитів, тест показує наявність гіперстимуляції, тобто трансформації Т-лімфоцитів усіма відомими специфічними бореліозними діагностикумами. Вчені рекомендують його робити після 4-6 тижнів терапії, щоб дійсно переконатися, що всіх боррелій перебили або хтось ще залишився, на цьому принципі діє і тест Elispot, коли видыляэться гамма-інтерферон живими лімфоцитами на стимуляцію антигенами бартонелл або боррелій.
Є тест, яким можна не прямо підтвердити або спростувати цей тест,
це натуральні кілери CD57+, яких як відомо так само ставати менше за наявності боррелій.
Рекомендую здати Elispot тест або LTT – тест по результатам можна зрозуміти який стан після лікування. Всі ці два тести Ви зможете здати в Україні, я допоможу їх Вам інтерпретувати, оскільки це також вимагає спеціальної кваліфікації лікаря.
Але все-таки те, що Ви приймали ципрофлоксацин як моно терапію, це може не спрацювати в повній мірі при бартонельозі, і взагалі ципрофлоксацин погано працює при борреліозі, тому з цим може бути пов’язаний рецедив. Блот в цьому сенсі більш точний аналіз ніж ІФА, треба робити разом з ЛТТ або Elispot.
З усіх питань даного тесту та подальшого лікування можете зв'язатися зі мноюза телефоном +38 067 713 87 89
| Місто: Київ 

0  
3. Ольга   (2022-07-09 0:44 AM)
Доброго дня, Віталію Ігоровичу! Рік тому до Вас звертався чоловік хронічним борреліозом, який виявився у нього вже на хронічній стадії, Ви йому допомогли. Хотіли б до Вас звернутися: у обох в нас виявили у крові боррелії (є дані блот аналізу). У нас на дачі проблема з кліщами, і укуси кліщів були в обох і неодноразово, тому складно сказати, коли саме були занесені боррелії (блукаючий еритеми та класичних симптомів гострого періоду у нас не було), але судячи з подальших симптомів у чоловіка та часу коли вони почали проявлятися, можливо минуло вже півтора року. Хочемо як найшвидше розпочати лікування, і можливо ще дослідити аналізи на супутні інфекції, які переносяться з укусами кліщів (на енцефаліт вже здали, негативно), тому хотіла б запитати: коли можна до Вас звертатися на консультацію і які аналізи при собі треба мати? Дякую.
Відповідь: Доброго дня! Займаюся лікуванням та діагностикою хронічного
бореліозу та ко-інфекцій, які можуть передаватися з укусом кліща, всі ці
аналізи можете здати в нашому центрі та пройти курс повноцінного
лікування цієї складної інфекції. Для довідки часто зустрічається разом з
борреліозом бабезіоз, іноді анаплазмоз з ерліхіозом та бартонельоз,
кліщовий енцефаліт в Україні зараз не зустрічається.
З усіх питань діагностики та лікування можете зв'язатися зі мною за
телефоном +38 067 713 87 89
| Місто: Чернівці 

0  
2. Олена   (2022-07-08 2:21 PM)
Добридень! Лікувалася два місяці від лицьового невриту-пила таблетки, ще приймаю Еутірокс, через проблеми зі щитовідкою. 8 місяців тому народила дитину. Прочитала що неврит лицьового нерву може бути від укусу кліща (я кліща не бачила, хоча живу біля лісу) дуже хвилююсь за себе та за дитину, тому що теж читала ,що може передаватися і дитині, тому що дитинка ще на ГГ.
Чи може бути це від кліща? Чи варто переживати за дитину? Які показники треба здати і кому?
Відповідь: Доброго дня! Так це може бути хвороба Лайма, вона ще називається кліщовий борреліоз, треба зробити МРТ головного мозку, щоб виключити інші причини, зробіть загальний аналіз крові, зробіть кількісний імуноблот на боррелії IgG та IgM, УЗД щитоподібної залози, за дитинку не хвилюйтесь їй передаються всі ваші антитіла IgG на всі інфекції, якими ви хворіли, вони захищають дитину, зв’язуючи всі інфекції з якими стикається немовля, тому я думаю, і в підтвердження цьому - передача боррелій через ГГ не підтверджуєьтся.
| Місто: Київ 

0  
1. Светлана   (2021-10-21 10:34 AM)
Подскажите чем грозит болезнь Лайма во время беременности? cry
Відповідь: Приведу статью в 2020 году ЛАЙМ БОРРЕЛИОЗ ВО ВРЕМЯ БЕРЕМЕННОСТИ Андраш Лакош, доктор медицинских наук, Центр клещевых болезней,Будапешт, Венгрия Норберт Солимози
Похоже, что специфическийсиндром, представляющий «врожденный боррелиоз Лайма» отсутствует у детей
рожденных от матерей больных во время беременности Лайм боррелиозом. Однако
самопроизвольный аборт, мертворождение и преждевременные роды часто публикуется
в других исследованиях, а также в наших достоверно подтверждются в нашем
исследовании, пишут авторы. Срыв беременности значительно чаще среди нелеченных
пациентов, чем среди парентерально леченных женщины в нашей исследуемой
популяции.